Головна сторінка

 

Документи приймаються згідно списку дітей,

рекомендованих до зарахування  в гімназію,

з 07 червня по 16 червня 2017 року

в кабінеті № 432 ( 4 поверх)

Години  та дні прийому:

ПОНЕДІЛОК                                9.00-13.00

ВІВТОРОК                                  14.00-18.00

СЕРЕДА                 9.00-13.00, 15.00-19.00

ЧЕТВЕР                                       14.00-18.00

П’ЯТНИЦЯ                                    9.00-13.00

 


З повагою, Адміністрація.


Вітаємо!
Переможців міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.



Шановні батьки!

Станом на 15.02.2017 року гімназією підписано договір про співпрацю з благодійним фондом «Київська Русь плюс». З пропозиціями та запитаннями звертайтеся до представників фонду.

🢃Детальна інформація 🢃

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

«БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КИЇВСЬКА РУСЬ ПЛЮС»

Місцезнаходження:

02095, м. Київ, вул. Княжий Затон, буд. 2/30

код ЄДРПОУ: 41081290

п/р 26005052627970

в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

код банку 300711

Неприбуткова організація, код 25.01.

Контактний телефон: +38 067 500 3999


З повагою, Адміністрація.


Висловлюємо подяку учням 5-х  та 6-х класів,які взяли активну участь в конкурсі «Олімпіс 2016 – Осіння сесія»!!!

🢃Детальна інформація 🢃

 

Грамотами по математиці нагороджені:

1. Халімончук Максим – 5-А

2. Підгорна Влада – 5-Б

3. Дроздова Анастасія – 5-В

4. Кліщ Анна – 5-В

5. Крамчанінова Дар’я - 5-Б

6. Білоконь Вероніка – 5-В

7. Коломоєць Сергій – 5-В

8. Пантелішин Олександр – 5-В

9. Шеремета Віктор – 5-В

10. Найдьонов Нікіта – 5-Б

11. Ребдєв Лев – 5-В

 

Грамотами по інформатиці нагороджені:

1. Горбатов Іван – 5-А

2. Дроздова Анастасія – 5-В

3. Кліщ Анна – 5-В

4. Коротка Катерина – 5-В

5. Білоконь Вероніка – 5-В

6. Вольчин Марія – 5- В

7. Коломоєць Сергій – 5-В

8. Кравцова Дар’я – 5-В

9. Мельничук Єлизавета – 5-В

10. Пантелішин Олександр – 5-В

11. Шеремета Віктор – 5-В

12. Марченко Максим -5-А

 

Грамотами по природознавстві та біології нагороджені:

1. Горбатов Іван – 5-А

2. Федоров Ярослав – 5-А

3. Підгорна Влада – 5-Б

4. Дроздова Анастасія – 5-В

5. Коротка Катерина – 5-В

6. Бабич Анастасія – 5-Б

7. Стасула Катерина – 5-Б

8. Атукмаєва Софія – 5-В

9. Білоконь Вероніка – 5-В

10. Вольчин Марія – 5-В

11. Коломоєць Сергій – 5-В

12. Гуляєв Іван – 6-Б

 

Грамотами по українській мові та літературі нагороджені:

1. Петрасюк Тимофій – 5-Б

2. Дроздова Анастасія – 5-В

3. Климовська Аліна – 5-В

4. Троценко Валерія – 5-В

5. Чібісова Каріна – 5-В

6. Шеремета Віктор – 5-В

7. Підгорна Влада – 5-Б

8. Кліщ Анна – 5-В

9. Коломоєць Сергій – 5-В

 

Грамотами по англійській мові нагороджені:

1. Шеремета Віктор – 5-В

2. Кліщ Анна – 5-В

3. Коломоєць Сергій – 5-В

4. Гуляєв Іван – 6-Б

 


Дипломами нагороджені учні гімназії, які взяли активну участь в конкурсі «Олімпіс 2016 – Осіння сесія»:

Математика:

1. Гуляєв Іван – 6-А (І ступінь)

2. Вольчин Марія – 5-В (ІІ ступінь)

3. Марченко Максим – 5-А (ІІ ступінь)

4. Петрасюк Тимофій – 5-Б (ІІ ступінь)

5. Атукмаєва Софія – 5-В (ІІІ ступінь)

6. Горбатов Іван – 5-А (ІІІ ступінь)

7. Коротка Катерина - 5-В (ІІІ ступінь)

8. Кравцова Дар’я – 5-В (ІІІ ступінь)

9. Троценко Валерія – 5-В (ІІІ ступінь)

10. Стасула Катерина – 5-Б (ІІІ ступінь)

11. Чібісова Каріна – 5-В (ІІІ ступінь)

 

Українська мова та література:

1. Вольчин Марія – 5-В (ІІ ступінь)

2. Атукмаєва Софія – 5-В (ІІІ ступінь)

3. Бабич Анастасія – 5-Б (ІІІ ступінь)

4. Білоконь Вероніка – 5-В (ІІІ ступінь)

5. Глибовець Станіслав – 5-А (ІІІ ступінь)

6. Горбатов Іван – 5-А (ІІІ ступінь)

7. Гуляєв Іван – 6-Б (ІІІ ступінь)

8. Коротка Катерина – 5-В (ІІІ ступінь)

9. Кравцова Дар’я – 5-В (ІІІ ступінь)

10. Марченко Максим – 5-А (ІІІ ступінь)

 

Англійська мова:

1. Вольчин Марія – 5-В (І ступінь)

2. Кравцова Дар’я – 5-В (І ступінь)

3. Крамчанінова Дар’я – 5-Б (І ступінь)

4. Шихненко Нікіта – 5-В (І ступінь)

5. Атукмаєва Софія – 5-В (ІІ ступінь)

6. Білоконь Вероніка – 5-В  (ІІ ступінь)

7. Коротка Катерина – 5-В (ІІ ступінь)

8. Марченко Максим – 5-А (ІІ ступінь)

9. Стасула Катерина – 5-Б (ІІ ступінь)

10. Бабич Анастасія – 5-Б (ІІІ ступінь)

11. Гамерський Сергій – 5-Б (ІІІ ступінь)

12. Горбатов Іван – 5-А (ІІІ ступінь)

13. Дроздова Анастасія – 5-Б (ІІІ ступінь)

14. Троценко Валерія – 5-В (ІІІ ступінь)

 

Біологія та природознавство:

1.     Пантелішин Олександр – 5-В (І ступінь)

2.     Марченко Максим – 5-А (ІІ ступінь)

3.     Павленко Михайло – 5-А (ІІ ступінь)

4.     Гамерський Сергій – 5-Б (ІІІ ступінь)

5.     Петрасюк Тимофій – 5-Б (ІІІ ступінь)

6.     Троценко Валерія – 5-В (ІІІ ступінь)

7.     Чібісова Каріна – 5-В (ІІІ ступінь)

8.     Шеремета Віктор – 5-В (ІІІ ступінь)

 

Інформатика:

1.     Атукмаєва Софія – 5-В (ІІІ ступінь)

2.     Гуляєв Іван – 6-Б (ІІІ ступінь)





Надаємо до розгляду кошторис на 2016 рік для гімназії "Київська Русь" від УО ДРДА
Та накладні на реально отриманий товар за 2016 рік гімназією "Київська Русь" від УО ДРДА.

Переглянути файли


Вітаємо

переможців районних етапів
Всеукраїнських предметних олімпіад
переможців міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
переможців міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

🢃Детальна інформація 🢃

Прізвище та імя учня

Клас

Місце

Предмет

Учитель

1.

Лоза Олександра

7-Б

3

укр. мова

Фурт О.К.

2.

Свердлова Дарія

8-А

2

укр. мова

Фурт С.К.

3.

Криворука Єлизавета

11-А

3

укр. мова

Фурт С.К.

4.

Горбенко Аліна

8-В

2

біологія

Биканова Т.С.

5.

Поліщук Максим

8-А

2

біологія

Биканова Т.С.

6.

Коваленко Вікторія

9-Б

2

біологія

Биканова Т.С.

7.

Білокур Діана

11-А

3

біологія

Биканова Т.С.

8.

Постніков Андрій

9-В

3

зар. літ.

Крячек Н.Ю.

9.

Шилова Дарія

10-А

3

зар. літ.

Крячек Н.Ю.

10.

Горбенко Аліна

8-В

1

історія

Онуфрієнко Н.О.

11.

Смовженко Артем

8-А

3

історія

Онуфрієнко Н.О.

12.

Глибовець Яна

9-Б

2

історія

Онуфрієнко Н.О.

13.

Пилипенко Діана

9-Б

2

історія

Онуфрієнко Н.О.

14.

Кукуруза Вікторія

9-А

2

труд. навч.

Барабаш А.В.

15.

Островський Антон

4-Б

1

мате мат.

Козяр Л.В.

16.

Бобров Нікіта

6-А

2

мате мат.

Петрова В.П.

17.

Кириченко Валерія

8-В

3

мате мат.

Гончар-КоротецькаТ.К.

18.

Горбенко Аліна

8-В

3

географія

Коршунов С.О.

19.

Данченко Володимир

7-Б

3

фізика

Фігурна Л.Д.

20.

Коваленко Вікторія

9-Б

3

фізика

Фігурна Л.Д.

21.

Харін Сергій

8-А

3

лінгвістика

Поминальна О.В.

22.

Смовженко Артем

8-А

3

англ. мова

Поминальна О.В.

23.

Заславський Денис

9-А

2

англ. мова

Вовк А.С.

24.

Коваленко Вікторія

9-Б

3

англ. мова

Вовк А.С.

25.

Шилова Дарія

10-А

2

англ. мова

Мариношенко О.М.

26.

Друзенко Єгор

11-А

3

англ. мова

Мариношенко О.М.

27.

Саригіна Марія

8-В

3

рос. мова

Бадиль О.В.

28.

Данченко Володимир

7-Б

3

хімія

Вовкотруб Н.Е.

29.

Суховатенко Ігор

7-А

3

хімія

Вовкотруб Н.Е.

30.

Харін Сергій

8-А

3

хімія

Вовкотруб Н.Е.

31

Горбенко Аліна

8-В

1

хімія

Вовкотруб Н.Е.



Вітаємо!

переможця ІІІ (міського) етапу
МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
в 2016/2017 навчальному році


ФЕДОРОВСЬКОГО ІЛЛЮ - 6-Бклас ІІІ місце

та вчителя української мови
Сапігу Людмилу Іванівну



ВІТАЄМО!

переможця ІІІ (міського) етапу
МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА
в 2016/2017 навчальному році

БОБРОВА НІКІТУ-2 місце

та вчителя української мови
Сапігу Людмилу Іванівну



Переможці І (районного) етапу

конкурсу-захисту робіт МАН «Дослідник»

2016-2017 навчального року

п/п

Прізвище та ім`я учня

ЗНЗ

Клас

Місце на І етапі

Примітка

Секція біофізика

1.

Демідова Ольга

Гімназія « Київська Русь»

10

І

Рекомендовано на ІІ етап

Вчитель Фігурна Л.Д.

Секція астрономія і астрофізика

2.

Качалова  Анастасія

Гімназія                   «Київська Русь»

10

ІІ

Вчитель Фігурна Л.Д.

 

Секція історичного краєзнавства

3.

Назаренко Анастасія

Гімназія «Київська Русь»

9

ІІ

Вчитель

Онуфрієнко Н.О.

 

        Секція англійської мови

4.

Заславський Денис

Гімназія «Київська Русь»

9

ІІІ

Вчитель

Вовк А.С.



ВІТАЄМО

переможців  ІІ  (районного) етапу

  МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

в 2016/2017 навчальному році

Прізвище учня

Клас

Місце

Прізвище учителя

1.

Дерека Анна

5-Б

3

Фурт О.К.

2.

Бобров Нікіта

6-А

2

Сапіга Л.І.

3.

Лоза Олександра

7-Б

3

Фурт О.К.

4.

Свердлова Дарія

8-А

2

Фурт С.К.



ВІТАЄМО

переможців  ІІ  (районного) етапу

  МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ 

ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

в 2016/2017 навчальному році

Прізвище учня

Клас

Місце

Прізвище учителя

1.

Федоровський Ілля

6-Б

2

Сапіга Л.І.

2.

Харін Сергій

8-А

3

Фурт С.К.


Дізнайтесь більше про нас: