На даний момент сайт знаходиться у стадії розробки. Вибачаємося за тимчасові технічні незручності.
З повагою, системний адміністратор.

Головна сторінка

Шановні батьки!

З метою упорядкування благодійних внесків та у звя'зку з тим, що спостерігаються випадки збору коштів головами батьківських комітетів класів, які не передають внесені кошти на рахунок Приватбанку, просимо батьків сплачувати бгалодійні внески індивідуально за квитанціями Приватбанку
Завантажити квитанцію на оплату

↓ Звіт про надходження за листопад 2016 р. можна переглянути тут ↓
Звіт - надходження


Вітаємо

переможців ІІ (районного етапу) Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

БОРОВА НІКІТУ
учня 6 - А класу ІІ місце

КИРИЧЕНКО ВАЛЕРІЮ
ученицю 8 - В класу ІІІ місце

та вчителів
ГОНЧАР-КОРОТЕЦЬКУ
ТЕТЯНУ КАРПІВНУ
ПЕТРОВУ ВАЛЕНТИНУ ПЕТРІВНУ


Вітаємо

учителя зарубіжної літератури
Крячек Наталію Юріївну
та учнів з перемогою на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літератури


ПОСТНІКОВ АНДРІЙ - 9-В клас
ІІІ місце
ШИЛОВА ДАР’Я - 10-А клас
ІІІ місце


ВІТАЄМО

учителя історії
ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЮ ОЛЕКСАНДРІВНУ
та команду учнів з перемогоюна ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

ГОРБЕНКО АЛІНА-8-В клас
І місце
СМОВЖЕНКО АРТЕМ-8-А клас
ІІІ місце
ГЛИБОВЕЦЬ ЯНА-9-Б клас
ІІ місце
ПИЛИПЕНКО ДІАНА-9-Б клас
ІІ місце


ВІТАЄМО!

переможця ІІ (районного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
серед учнів 3-4 класів
ЗНЗ Дарницького району
Островського Антона Володимировича
учня 4-Б класу
І місце
та вчителя Козяр Ларису Владиславівну


ВІТАЄМО

учителя трудового навчання
БАРАБАШ АЛЛУ ВАСИЛІВНУ
та ученицю 9-А класу з перемогою на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

КУКУРУЗУ ВІКТОРІЮ
ІІ місце



ПРИВІТАЙТЕ

учителів української мови та літератури
Фурт Світлану Костянтинівну
Фурт Оксану Костянтинівну
та команду учнів з перемого на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

ЛОЗА ОЛЕКСАНДРА - 7-Б клас
ІІІ місце
СВЕРДЛОВА ДАР’Я - 8-А клас
ІІ місце
КРИВОРУКА ЄЛИЗАВЕТА - 11 клас
ІІІ місце


ВІТАЄМО!

учителя біології БИКАНОВУ ТЕТЯНУ СЕРГІЇВНУ
та команду учнів з перемогою на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології
ГОРБЕНКО АЛІНА - 8-А клас ІІ місце
ПОЛІЩУК МАКСИМ - 8-А клас ІІ місце
КОВАЛЕНКО ВІКТОРІЯ - 9-Б клас ІІ місце
БІЛОКУР ДІАНА - 11 клас ІІІ місце


ВІТАЄМО!

переможців ІІ (районного) етапу
МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА
в 2016/2017 навчальному році
ДЕРЕКУ АННУ - 5- Б клас ІІІ місце
БОБРОВА НІКІТУ- 6-А клас ІІ місце
ЛОЗУ ОЛЕКСАНДРУ-7-Б клас ІІІ місце
СВЕРДЛОВУ ДАР’Ю – 8-А клас ІІ місце

ТА ВЧИТЕЛІВ
Сапігу Людмилу Іванівну
Фурт Оксану Костянтинівну
Фурт Світлану Костянтинівну


Вітаємо!

переможців ІІ (районного) етапу
МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
в 2016/2017 навчальному році

ФЕДОРОВСЬКОГО ІЛЛЮ - 6-Бклас ІІ місце
ХАРІНА СЕРГІЯ – 8-А клас ІІІ місце

ТА ВЧИТЕЛІВ
Сапігу Людмилу Іванівну
Фурт Світлану Костянтинівну



Шановні батьки!

До вашої уваги розклад уроків на І семестр нового навчального року.
Розклад для учнів 5 класів 2016
Розклад для учнів 6 класів 2016
Розклад для учнів 7 класів 2016
Розклад для учнів 8 класів 2016
Розклад для учнів 9 класів 2016
Розклад для учнів 10-11 класів 2016

З повагою, Адміністрація.


Дізнайтесь більше про нас: