Маленькі англійці


Dream Camp

Діяльнісь нашого табору спрямована на те, щоб стимулювати дітей користуватися іноземною мовою і практикувати її в іграх, сценках та інших цікавих формах.  Кожен день – це відкриття, боротьба, перемоги, веселощі і все це – на англійській мові.

Dream camp is the best!
There we have a rest
There we have some fun
It’s joyful place for everyone


Creative work.
Найулюбленіше завдання учнів – проекти. В кінці кожної теми діти мають можливість продемонструвати свої творчі здібності.


Переможці та учасники Всеукраїнського конкурсу “Puzzle”
І місце Всеукраїнський рівень (3-Б клас) – Костенко Володимир
І місце Всеукраїнський рівень (4-Б клас) – Сидоренко Евеліна


“The house in the wood”
Інтерактивна казка за участю 2-х класів
“SnowWhite”
Інсценізація казки для учнів початкових класів маленькими акторами


Competition of experts on English.
Любов до тварин визначає рівень культури і  державності  в країні. Кожна людина повинна любити і захищати тварин, тільки ті люди, які поважають тваринний світ – поважають себе,  інших людей і просто світ, в якому він живе. Кожне звіренятко потребує нашої  опіки і турботи. Саме тому учні 3-х та 4-х класів зібралися на «Форум знавців англійської мови до дня захисту тварин» та показали найкращі результати.


Workday


Відкритий бінарний урок з англійської мови та курсу «Маленькі українці подорожують країнами Євросоюзу»,  4Бклас. Діти показали свої знання та вміння спілкуватися різними мовами (українською, англійською, румунською та польською) керівникам  ЗНЗ Дарницького району м.Києва.


St. Valentine’sDay.

Творчі роботи учнів до Дня Св. Валентина


«Маленькі англійці» подорожують Україною. Урок за темою «WE ARE UKRAINIANS» присвячений патріотичному вихованню дітей. На уроці англійської мови діти дізналися про історію свого народу, традиції, звичаї та обряди, національні та традиційні символи, - все це є тим благодатним ґрунтом, на якому зростає національна свідомість.


Дізнайтесь більше про нас: