Вітаємо наших переможців

Вітаємо

учителя англійської мови
ПОМИНАЛЬНУ ОКСАНУ ВІКТОРІВНУ
та учня 8-А класу

ХАРІНА СЕРГІЯ - ІІІ місце
з перемогою
на ІV районному етапі Київської відкритої олімпіади з лінгвістики


Вітаємо

учителів англійської мови
Мариношенко Ольгу Миколаївну
Вовк Аллу Сергіївну
Поминальну Оксану Вікторівну
та команду учнів з перемогою
на ІІ (районному) етапі
Всеукраїнської олімпіади з
англійської мови
СМОВЖЕНКО АРТЕМ - 8-А клас - ІІІ місце
ЗАСЛАВСЬКИЙ ДЕНИС - 9-А клас - ІІ місце
КОВАЛЕНКО ВІКТОРІЯ - 9-Б клас - ІІІ місце
ШИЛОВА ДАРІЯ - 10-А клас - ІІ місце
ДРУЗЕНКО ЄГОР - 11-Аклас - ІІІ місце


Вітаємо

учителя географії
КОРШУНОВА СЕРГІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА
та ученицю 8-В класу
ГОРБЕНКО АЛІНУ - ІІІ місце
з перемогою
на ІІ (районному) етапі
Всеукраїнської олімпіади з географії


Вітаємо

Учителя фізики
Фігурну Ларису Дмитрівну
та учнів
ДАНЧЕНКА ВОЛОДИМИРА - 7-Б ІІІ місце
КОВАЛЕНКО ВІКТОРІЮ - 9-Б ІІІ місце
з перемогою на районній олімпіаді
з фізики


Вітаємо

переможців ІІ (районного етапу) Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

БОБРОВА НІКІТУ
учня 6 - А класу ІІ місце

КИРИЧЕНКО ВАЛЕРІЮ
ученицю 8-В класу ІІІ місце

та вчителів
ГОНЧАР-КОРОТЕЦЬКУ
ТЕТЯНУ КАРПІВНУ
ПЕТРОВУ ВАЛЕНТИНУ ПЕТРІВНУ


Вітаємо

учителя зарубіжної літератури
Крячек Наталію Юріївну
та учнів з перемогою на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літератури


ПОСТНІКОВ АНДРІЙ - 9-В клас
ІІІ місце
ШИЛОВА ДАР’Я - 10-А клас
ІІІ місце


ВІТАЄМО

учителя історії
ОНУФРІЄНКО НАТАЛІЮ ОЛЕКСАНДРІВНУ
та команду учнів з перемогоюна ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

ГОРБЕНКО АЛІНА-8-В клас
І місце
СМОВЖЕНКО АРТЕМ-8-А клас
ІІІ місце
ГЛИБОВЕЦЬ ЯНА-9-Б клас
ІІ місце
ПИЛИПЕНКО ДІАНА-9-Б клас
ІІ місце


ВІТАЄМО!

переможця ІІ (районного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
серед учнів 3-4 класів
ЗНЗ Дарницького району
Островського Антона Володимировича
учня 4-Б класу
І місце
та вчителя Козяр Ларису Владиславівну


ВІТАЄМО

учителя трудового навчання
БАРАБАШ АЛЛУ ВАСИЛІВНУ
та ученицю 9-А класу з перемогою на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

КУКУРУЗУ ВІКТОРІЮ
ІІ місце



ПРИВІТАЙТЕ

учителів української мови та літератури
Фурт Світлану Костянтинівну
Фурт Оксану Костянтинівну
та команду учнів з перемого на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

ЛОЗА ОЛЕКСАНДРА - 7-Б клас
ІІІ місце
СВЕРДЛОВА ДАР’Я - 8-А клас
ІІ місце
КРИВОРУКА ЄЛИЗАВЕТА - 11 клас
ІІІ місце


ВІТАЄМО!

учителя біології БИКАНОВУ ТЕТЯНУ СЕРГІЇВНУ
та команду учнів з перемогою на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології
ГОРБЕНКО АЛІНА - 8-А клас ІІ місце
ПОЛІЩУК МАКСИМ - 8-А клас ІІ місце
КОВАЛЕНКО ВІКТОРІЯ - 9-Б клас ІІ місце
БІЛОКУР ДІАНА - 11 клас ІІІ місце


ВІТАЄМО!

переможців ІІ (районного) етапу
МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА
в 2016/2017 навчальному році
ДЕРЕКУ АННУ - 5- Б клас ІІІ місце
БОБРОВА НІКІТУ- 6-А клас ІІ місце
ЛОЗУ ОЛЕКСАНДРУ-7-Б клас ІІІ місце
СВЕРДЛОВУ ДАР’Ю – 8-А клас ІІ місце

ТА ВЧИТЕЛІВ
Сапігу Людмилу Іванівну
Фурт Оксану Костянтинівну
Фурт Світлану Костянтинівну


Вітаємо!

переможців ІІ (районного) етапу
МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
в 2016/2017 навчальному році

ФЕДОРОВСЬКОГО ІЛЛЮ - 6-Бклас ІІ місце
ХАРІНА СЕРГІЯ – 8-А клас ІІІ місце

ТА ВЧИТЕЛІВ
Сапігу Людмилу Іванівну
Фурт Світлану Костянтинівну



Вітаємо


переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в 2016/2017 році.

з української мови

Лоза Олександра 7-Б клас - 3 місце
Вчитель: Фурт Оксана Костянтинівна

Свердлова Дар'я 8-А клас - 2 місце
Криворука Єлизавета 11 клас - 3 місце
Вчитель: Фурт Світлана Костянтинівна



з біології

Горбенко Алінна 8-В клас - 2 місце
Поліщук Максим 8-А клас -2 місце
Коваленко Вікторія 9-Б клас - 2 місце
Білокур Діана 11-А клас - 3 місце

Вчитель: Биканова Тетяна Сергіївна


Дізнайтесь більше про нас: